LEGO City 60260 Závod vo vzduchu

Kód: LEGO60260
€35,20
Skladom predajňa (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia
LEGO® City Závod vo vzduchu čoskoro začne a atmosféra hustne. Pilotné eso a hviezda televízneho seriálu LEGO City Rivera nastúpila do svojho parádneho kaskadérskeho lietadla a mieria nahor, kde už oblohu pretínajú Xtreme a Vitarush vo vysokorýchlostných vrtuľníkoch. Už vyštartovali a uháňajú nad LEGO City - hore, dole, kľučka, otočka - máte na to pretekať s nimi? Kto bude v cieli ako prvý?

Detailné informácie

Podrobný popis

Nechajte detskú fantáziu vystúpiť nad oblaky so sadou LEGO® City Závod vo vzduchu (60260), ktorá ponúka úžasné kaskadérske lietadlo, 2 vrtuľníky a 2 traťové pylóny. Deti vzlietnu s vrtuľníkmi a užijú si akčné dobrodružstvo s 3 minifigúrkami, vrátane pilotného esá z televízneho seriálu LEGO City Rivery a pilotov Xtreme a Vitarush.

Parádna stavebnica pre deti

Stavebnica Závod vo vzduchu od LEGO City je dodávaná s jednoduchým návodom av rámci LEGO aplikácie s návodmi na stavanie pre chytré telefóny a tablety má k dispozícii špeciálny digitálny návod Instructions PLUS. S týmto interaktívnym návodom na stavanie s nástrojmi približovania a otáčania sa malí LEGO stavitelia stanú skutočnými majstrami. Povzbudzuje ku kreatívnemu hraniu Stavebnica s lietadlami od LEGO City prináša úžasný staviteľský zážitok a množstvo herných možností s autentickými vozidlami, prepracovanými doplnkami a zábavnými postavami, ktoré budú inšpiráciou pre nejeden napínavý príbeh.
  • Sada LEGO® City Závod vo vzduchu, v ktorej nájdete 2 lietajúce vrtuľníky , 3 minifigúrky , vrátane hrdinov z televízneho seriálu LEGO City Adventures, roztočí vrtuľu predstavivosti detí.
  • Čo vás čaká v krabici? Sada LEGO® City Závod vo vzduchu obsahuje 2 naťahovacie vrtuľníky, kaskadérske lietadlo, 2 traťové pylóny a 3 minifigúrky, vrátane hrdinky z televízneho seriálu LEGO City a pilotov Xtremea a Vitarusha.
  • Deti zatiahnu za lanko a vrtuľník vzlietne do akcie! Ako kaskadérske lietadlo, tak vrtuľníky majú otváracie kokpity, do ktorých je možné usadiť akúkoľvek z 3 minifigúrok tejto sady.
  • Sada Závod vo vzduchu (60260) od LEGO® City predstavuje skvelý vianočný, narodeninový alebo akýkoľvek iný darček pre deti vo veku 5 a viac rokov a pre chlapcov a dievčatá, ktorí milujú modely vozidiel. Vyžaduje iba tie najzákladnejšie stavebné zručnosti.
  • Kaskadérske lietadlo meria cez 8 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 20 cm na šírku a vrtuľník cez 7 cm na výšku, 18 cm na dĺžku 12 cm na šírku .
  • Táto sada sa zaobíde bez batérií – napínavé preteky poháňa detská predstavivosť. Potrebujete pomoc s naštartovaním vrtuľníkov? Naskenujte QR kód v návode na stavanie a pozrite sa na videosprievodcu .
  • Táto závodná sada s lietadlami ponúka tlačený návod na stavanie aj úžasný zážitok Instructions PLUS – interaktívny návod, ktorý pomôže deťom stať sa skutočnými majstrami. Instructions PLUS je k dostaniu v aplikácii s LEGO® návodmi na stavanie.
  • Sady od LEGO® City na motívy letiska a lietadiel ponúkajú prepracované budovy, parádne vozidlá a zábavné postavy podnecujúce k tvorivému hraniu.
  • Všetky stavebnice LEGO® City spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy a zároveň naše kritériá kvality, aby sme zaistili, že LEGO kocky a dieliky sú konzistentné, kompatibilné a dajú sa kedykoľvek ľahko spájať a rozpájať.
  • LEGO® kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, takže si môžete byť istí, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality.
NOVINKA August 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO City
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.51 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.51 kg
Krajina původu: CZ
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 5 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: