LEGO® CITY 60254 Preprava závodného člna

Kód: LEGO60254
€57,10
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Obsahuje výkonný nákladný transportér a športový aerodynamický, tryskový motorový čln, ktorý skutočne pláva!

Minifigúrky vodiča nákladiaku a Xtreme závodného jazdca sú predpokladom pre pretekanie vo vysokej rýchlosti a dobrodružstve!

Súčasťou tejto sady je jednoduchý návod na stavanie a Instructions PLUS! S týmto interaktívnym návodom v rámci bezplatnej aplikácie LEGOLife pre chytré telefóny a tablety spolu s nástrojmi na približovanie a otáčanie si deti užijú pri stavaní LEGO sád ešte viac zábavy!

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsahuje výkonný nákladný transportér a športový aerodynamický, tryskový motorový čln, ktorý skutočne pláva!

Minifigúrky vodiča nákladiaku a Xtreme závodného jazdca sú predpokladom pre pretekanie vo vysokej rýchlosti a dobrodružstve!

Súčasťou tejto sady je jednoduchý návod na stavanie a Instructions PLUS! S týmto interaktívnym návodom v rámci bezplatnej aplikácie LEGO Life pre chytré telefóny a tablety spolu s nástrojmi na približovanie a otáčanie si deti užijú pri stavaní LEGO sád ešte viac zábavy!

Sady od LEGO City Skvelé vozidlá ponúkajú pozemné, vzdušné a vodné modely s radom funkcií a podnecujú predstavivosť. S týmito realistickými stavebnicami budú mať deti možnosť preskúmať najrôznejšie vozidlá a vymýšľať si príbehy a scenáre odrážajúce skutočný život v meste zábavným a kreatívnym spôsobom.

  • Ide o ideálnu sadu pre deti, ktoré milujú akčné stavebnice. Táto sada LEGO® City Preprava motorového člna obsahuje parádny nákladný automobil a čln, ktorý pláva. Akcia začína vo chvíli, keď deti otvoria škatuľu.
  • Táto sada zahŕňa model nákladného vozidla s prívesom, závodný čln, ktorý pláva na vode, a nákladné auto a minifigúrku závodného jazdca. Vlastne obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje na kreatívne, nezávislé hranie.
  • Deti si zamilujú tento parádny nákladiak s kabínou, otváracími dverami, odnímateľnou strechou a tyčovými zábranami na prepravu. Športový motorový čln má otvárací kokpit s miestom pre Xtreme závodného jazdca - a navyše pláva na vode!
  • Táto sada LEGO® City Preprava závodného člna (60254) predstavuje skvelý vianočný, narodeninový alebo akýkoľvek iný darček pre deti vo veku 5 a viac rokov, ktoré milujú akčné hračky a modely vozidiel.
  • V zostavenom stave meria transportér s naloženým rýchlostným člnom cez 9 cm na výšku, 36 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Samotný čln meria cez 6 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie – túto sadu s plávajúcim motorovým člnom poháňajú malé deti s bohatou predstavivosťou!
  • Obsahuje jednoduchý tlačený návod na stavanie. Alebo si môžete stiahnuť pokyny Instructions PLUS v rámci bezplatnej aplikácie LEGO® Life. Vďaka tomuto interaktívnemu návodu s nástrojmi na približovanie a otáčanie bude stavanie skutočne veľmi jednoduché.
  • Sady od LEGO® City Skvelé vozidlá podporujú deti v rozvoji fyzických zručností a sebavedomia prostredníctvom pozemných, vzdušných a vodných vozidiel s rôznymi funkciami a zábavných postáv, ktoré inšpirujú k otvorenému a kreatívnemu hraniu.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy spolu s prísnymi kritériami kvality spoločnosti LEGO Group, takže sú konzistentné, kompatibilné a dajú sa vždy ľahko zacvakávať do seba a následne rozoberať.
  • V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky púšťame, stláčame, krútime, zahrievame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie štandardy týkajúce sa celkovej bezpečnosti a kvality.

Vek: 5+

Počet dielikov: 238

Počet minifigúrok: 2

Novinka: Január 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO City
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.54 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.54 kg
Krajina původu: CZ
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 5 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: