LEGO® City 60227 Mesačná vesmírna stanica

Kód: LEGO60227
€106,90
Skladom v eshope (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Doprajte svojim malým kozmonautom dobrodružstvo vo vesmíre na misiách inšpirovaných skutočnými projektmi NASA. Detailná sada LEGO® City 60227 Mesačná vesmírna stanica ponúka 3 odnímateľné, modulárne časti, ktoré je možné prispôsobiť a usporiadať podľa ľubovôle. Nájdeš tu kuchynský modul, modul na spanie a cvičenie a laboratórny modul so svetelnou kockou, a navyše aj stredovú prechodovú komoru, odnímateľnú družicu a raketoplán, ktorý je vybavený otváracím kokpitom a úložným priestorom.

Súčasťou sady sú aj 4 minifigúrky a robot. Doprajte všetkým LEGO staviteľom úžasný staviteľský zážitok s návodmi na stavanie PLUS, ktoré sú dostupné v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Ľahko použiteľný, intuitívny návod na stavanie im umožní za pochodu približovať, otáčať a vizualizovať ich výtvory pomocou špeciálneho režimu. Návod na stavanie PLUS je tiež vhodný pre malých staviteľov, pretože ich prevedie staviteľským procesom a umožní im dosiahnuť väčšiu nezávislosť a zažiť úspechy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Doprajte svojim malým kozmonautom dobrodružstvo vo vesmíre na misiách inšpirovaných skutočnými projektmi NASA. Detailná sada LEGO® City 60227 Mesačná vesmírna stanica ponúka 3 odnímateľné, modulárne časti, ktoré je možné prispôsobiť a usporiadať podľa ľubovôle. Nájdeš tu kuchynský modul, modul na spanie a cvičenie a laboratórny modul so svetelnou kockou, a navyše aj stredovú prechodovú komoru, odnímateľnú družicu a raketoplán, ktorý je vybavený otváracím kokpitom a úložným priestorom. Súčasťou sady sú aj 4 minifigúrky a robot. Doprajte všetkým LEGO staviteľom úžasný staviteľský zážitok s návodmi na stavanie PLUS, ktoré sú dostupné v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Ľahko použiteľný, intuitívny návod na stavanie im umožní za pochodu približovať, otáčať a vizualizovať ich výtvory pomocou špeciálneho režimu. Návod na stavanie PLUS je tiež vhodný pre malých staviteľov, pretože ich prevedie staviteľským procesom a umožní im dosiahnuť väčšiu nezávislosť a zažiť úspechy.

 • Súčasťou stavebnice sú 4 LEGO® City minifigúrky: 2 astronauti a 2 členovia posádky, a navyše figúrka robota.
 • Súprava ponúka 3 odnímateľné moduly s odklápacou strechou: obývací modul s bežiacim pásom, antigravitačnou posteľou a televíznou obrazovkou; laboratórny modul so svetelnou kockou a výskumnými nástrojmi; kuchynský modul s rastlinami a pecou na pizzu; a navyše hlavnú prechodovú komoru. Moduly je možné rôznymi spôsobmi skladať okolo hlavnej prechodovej komory.
 • Táto stavebnica inšpirovaná NASA obsahuje aj družicu so skladacími solárnymi panelmi a odnímateľný raketoplán s nákladovým priestorom a otváracím kokpitom.
 • Doplnky zahŕňajú opravárske náradie, pizzu, 2 geódy s modrými kryštálmi, ktoré sú novinkou pre jún 2019, helmu s modrým hľadím, skafander so zlatým hľadím a oddeľovač kociek.
 • Aplikácia LEGO® Life ti poskytne prístup k intuitívnemu návodu na stavanie PLUS. Pomôže so stavaním aj menším staviteľom, pretože ponúka prehľadné funkcie približovania, otáčania a špeciálneho režimu, ktoré im umožnia vizualizovať si ich výtvory za pochodu.
 • Stiahni si aplikáciu LEGO® Life na iOS alebo Android z app store. Než sa na stránky prihlásiš, spýtaj sa svojich rodičov alebo zákonných zástupcov.
 • Ideálny darček pre kreatívne deti, ktoré majú rady vesmír.
 • Raketoplán meria cez 4 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 12 cm na šírku.
 • Družica meria cez 3 cm na výšku, 5 cm na dĺžku a 17 cm na šírku.
 • Kuchynský modul meria cez 7 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
 • Laboratórny modul meria cez 7 cm na výšku, 7 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
 • Obývací modul meria cez 7 cm na výšku, 7 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
 • Hlavná prechodová komora meria cez 7 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 17 cm na šírku.

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO City
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.88 kg
Balení: krabice
Baterie: 2 X LR41
Baterie součástí balení: ano
Hmotnosť: 0.88 kg
Krajina původu: CZ
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ano
Vek od: 6 roků
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 3.8.2021
Čo treba ešte na Legu hodnotiť. Opýtajte sa na to môjho 8 roč. vnuka. Ani spať, ani jesť, len do "úmoru" skladať a skladať...a tie šťastné-udivujúce sa oči. Treba to zažiť. Kde sa na Lego ostatné stavebnice hrabú!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: