LEGO Architekt 21041 Veľká čínsky múr

Kód: LEGO21041
€156,70
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Objav architektonické tajomstvá svetového kultúrneho dedičstva s touto sadou 21041 Veľká čínsky múr od LEGO® Architecture. Odhaľ dômyselné stavebné techniky, vďaka ktorým sa táto stavba line a stáča naprieč tisíckami kilometrov krajiny dole do údolia a okolo hôr skalnatým a nerovným terénom a tvorí tak harmonické spojenie prírody a architektúry. Táto autenticky detailná LEGO interpretácia znázorňuje 2 veže spojené točitou časťou múru na vrcholku tmavo zelenej hornatej krajiny s bujnými strmými svahmi, stromami a jazerami. Obsahuje aj zdobenú ceduľku v angličtine a čínštine.

Tento model LEGO bol navrhnutý tak, aby poskytol príjemný a obohacujúci zážitok zo stavania všetkým, ktorí sa zaujímajú o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn. Môžeš si ho tiež vystaviť doma alebo v kancelárii. Spoj viac modelov dohromady a vytvor si ohromný Veľký múr, ktorý sa bude vynímať na každej vystaviteľke.

Detailné informácie

Podrobný popis

LEGO Arcgitecture 21041 Veľká čínsky múr - Pozri sa na VIDEO :-)

Objav architektonické tajomstvá svetového kultúrneho dedičstva s touto sadou 21041 Veľká čínsky múr od LEGO® Architecture. Odhaľ dômyselné stavebné techniky, vďaka ktorým sa táto stavba line a stáča naprieč tisíckami kilometrov krajiny dole do údolia a okolo hôr skalnatým a nerovným terénom a tvorí tak harmonické spojenie prírody a architektúry. Táto autenticky detailná LEGO interpretácia znázorňuje 2 veže spojené točitou časťou múru na vrcholku tmavo zelenej hornatej krajiny s bujnými strmými svahmi, stromami a jazerami. Obsahuje aj zdobenú ceduľku v angličtine a čínštine. Tento model LEGO bol navrhnutý tak, aby poskytol príjemný a obohacujúci zážitok zo stavania všetkým, ktorí sa zaujímajú o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn. Môžeš si ho tiež vystaviť doma alebo v kancelárii. Spoj viac modelov dohromady a vytvor si ohromný Veľký múr, ktorý sa bude vynímať na každej vystaviteľke.

  • LEGO® Architecture interpretácia Veľkého čínskeho múru.
  • Obsahuje točitú časť múru s 2 vežami zasadenými do hornatej krajinou so stromami a jazerami.
  • Obsahuje tiež 2 zdobené ceduľky s nápisom v angličtine a čínštine.
  • Spoj viac modelov dohromady a vytvor si ohromný Veľký múr, ktorý sa bude vynímať na každej vystaviteľke.
  • Súčasťou je brožúrka, ktorá obsahuje informácie o dizajne, architektúre ao histórii stavby (len v anglickom a francúzskom jazyku. Preklad do iných jazykov je možné si stiahnuť na LEGO.com/architecture).
  • LEGO® Architecture oslavuje svet architektúry a ako prostriedok využíva LEGO kocky. Tento rad bol vytvorený pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o cestovanie, design, architektúru a históriu.
  • Súprava obsahuje viac ako 550 LEGO® dielikov.
  • Uži si príjemne náročný a obohacujúci staviteľský zážitok so sadou od LEGO® Architecture.
  • Meria cez 12 cm na výšku, 27 cm na šírku a 9 cm do hĺbky.

Počet dielikov: 551

Vek: 12 rokov +

Novinka 2018

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Architecture
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: