LEGO® Architecture 21046 Empire State Building

Kód: LEGO21046
€251
Skladom v eshope (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Možnosti doručenia

Táto vysoko detailná zberateľská replika presne zachytáva symetrické línie budovy, od 4 zavesených fasád až po anténnu vežu v štýle art deco. Súčasťou je aj dláždená podložka zobrazujúca Piatou Avenue a okolité cesty so žltými taxíkmi a ozdobná popisná ceduľka.

Tento model si môžeš vystaviť zo všetkých uhlov a jeho stavanie predstavuje zaujímavý a obohacujúci zážitok. Doma alebo v kancelárii sa bude skutočne vynímať. Bol navrhnutý pre všetkých so záujmom o cestovaní, architektúru, históriu a dizajn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Posuň svoje LEGO® staviteľské schopnosti na vyššiu úroveň so sadou LEGO Architecture 21046 Empire State Building.

Empire State Building sa priamo v srdci New Yorku týči nad okolitými mrakodrapmi. Výstavba budovy sa začala 17. marca 1930 a len o jeden rok a 45 dní neskôr, 1. mája 1931, bol mrakodrap otvorený. V roku 1950 potom vyrástol do svojej dnešnej výšky, kedy bola pridaná ikonická anténna veža. So svojimi 55 cm sa jedná o najvyšší model LEGO Architecture k dnešnému dňu (júl 2019).

Táto vysoko detailná zberateľská replika presne zachytáva symetrické línie budovy, od 4 zavesených fasád až po anténnu vežu v štýle art deco. Súčasťou je aj dláždená podložka zobrazujúca Piatou Avenue a okolité cesty so žltými taxíkmi a ozdobná popisná ceduľka. Tento model si môžeš vystaviť zo všetkých uhlov a jeho stavanie predstavuje zaujímavý a obohacujúci zážitok. Doma alebo v kancelárii sa bude skutočne vynímať. Bol navrhnutý pre všetkých so záujmom o cestovaní, architektúru, históriu a dizajn.

  • LEGO® Architecture interpretácia mrakodrapu Empire State Building.
  • Model je možné vystaviť zo všetkých uhlov a ponúka 4 vysoko detailné fasády, striebornú anténnu vežu a dláždenú podložku zobrazujúcu Piatu Avenue a okolité cesty so 6 žltými taxíkmi.
  • So svojimi 55 cm je stavebnica Empire State Building najvyšším modelom LEGO® Architecture k dnešnému dňu (júl 2019).
  • Súčasťou je brožúrka, v ktorej nájdeš informácie o dizajnérovi, architektúre a histórii budovy, ako aj historické informácie o Empire State Building ao architektonickom dedičstve tohto mrakodrapu. (Len v angličtine. Preklad do iných jazykov je možné si stiahnuť na LEGO.com/architecture).
  • Obsahuje dekoratívnu ceduľku s nápisom „Empire State Building“.
  • LEGO® Architecture oslavuje svet architektúry a ako prostriedok využíva LEGO kocky. Tento rad bol vytvorený pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o cestovanie, design, architektúru a históriu.
  • Táto sada obsahuje viac ako 1750 dielikov.
  • Uži si príjemne náročný a obohacujúci staviteľský zážitok so sadou od LEGO® Architecture.
  • Meria cez 55 cm na výšku, 20 cm na šírku a 12 cm do hĺbky.

Počet dielikov: 1767

Vek: 16+

Novinka 2019

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Architecture
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.39 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 1.39 kg
Krajina původu: DK
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 1 rok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: