LEGO® 71028 minifigúrka Harry Potter 2 - Lily Potter

Kód: LEGO71028-7
€22
Skladom v eshope (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Mágia sa ukrýva na každom rohu! 2. zberateľskú sériu LEGO® minifigúrok na motívy príbehov Harryho Pottera si deti a fanúšikovia doslova zamilujú.

Jedna minifigúrka v sáčku.

Zberateľská séria minifigúrok z radu Harry Potter™ je tu pre mladých fanúšikov, ale aj pre starších kúzelníkov. Čaká na vás Harry Potter, Hermiona Grangerová, Ron Weasley, Ginny Weasley, Fred Weasley, George Weasley, Lenka Laskorádová, Ufňukaná Uršula, Griphook, riaditeľ Albus Dumbledore, profesorka Prýtová, Neville Longbottom, Kingatley Pastorek James Potter. Zbierajte ich, hrajte sa s nimi alebo si ich vystavte.

Parádne zberateľské figúrky s doplnkami
Každá z týchto starostlivo vyrobených, dôkladne prepracovaných minifigúrok sa dodáva v zapečatenom tajomnom sáčku s jedným alebo viacerými zábavnými doplnkami, vrátane úplne nových a doposiaľ nevídaných kúskov u niektorých postáv. Nechýba ani zberateľský letáčik s informáciami o danej postave.

 • Darujte možnosť ponoriť sa do kúzelného sveta s týmito parádnymi LEGO® minifigúrkami Harry Potter™ – 2. séria. Hranie začína rozbalením vrecka! Ide o skvelé darčeky a zberateľské predmety pre fanúšikov všetkých vekových kategórií.
 • Čo na vás v sáčku čaká? Deti v sáčkoch nájdu postavy z filmov o Harrym Potterovi, ktoré rozšíria rady ich LEGO® minifigúrok alebo sa zapoja do akcie v modeloch z radu Harry Potter™. Každá minifigúrka má navyše 1 alebo viac doplnkov a je doplnená letáčikom s informáciami o postave.
 • Tieto úžasné minifigúrky sú skvelé pre nápadité hranie, počas ktorého môžu deti prežívať dobrodružstvo s obľúbenými postavami a stavebnicami, ktoré vlastnia. Zároveň poslúži ako inšpirácia pre nové príbehy alebo sa budú skvele vynímať na vystaviteľovi.
 • Tieto jedinečné zberateľské figúrky si zamiluje každý fanúšik príbehu o Harrym Potterovi. Prepracovaná séria LEGO® minifigúrok s doplnkami ohromí každé dieťa a predstavuje skvelý darček pre chlapcov a dievčatá vo veku od 5 rokov.
 • Malí, ale mocní! Každý z tajomných vrecúšok obsahuje 1 zo 16 skvelých minifigúrok zo sveta Harryho Pottera a jeden alebo viac doplnkov. Dokonale prenosné, na hranie aj na výstavku.
 • Chrabromil, Mrzimor, Havraspár alebo Slizolin? Do ktorej koľaje patríte? Hodiny zábavy poháňané detskou predstavivosťou! Hračky, ktoré nevyžadujú batérie, pomáhajú deťom s rozvojom predstavivosti a zručností skupinového hrania a inšpirujú k vytváraniu vlastných nových príbehov.
 • Otvorte vrecko, zostavte minifigúrku a pustite sa do hrania. Vďaka zrozumiteľnému návodu si deti s modelmi poradia raz dva, čo im poskytne radosť zo samostatného stavania postáv a možnosť vychutnať si nekonečnú porciu kreatívnej zábavy.
 • Darujte deťom kultové postavičky v podobe zberateľských LEGO® minifigúrok, s ktorými sa môžu hrať alebo si ich vystaviť. Tieto zábavné miniatúrne sady ponúkajú otvorené hranie, ktoré deťom pomáha s rozvojom kreativity a predstavivosti.
 • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky tie najvyššie štandardy a kritériá kvality, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké skladanie a rozoberanie.
 • LEGO® kocky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, takže si môžete byť istí, že všetky hračky pre deti spĺňajú tie najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality.
 • Figúrky sú ponúkané v originálnych NEnastrihnutých vreckách, s označením každej minifigúrky na zadnej strane vrecka!

Novinka 2020

Vek: 5+

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Minifigurky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: