LEGO® 71026 DC Super Heroes Minifigúrka Sinestro

Kód: LEGO71026-5
€13,90
Skladom predajňa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Deti a fanúšikovia superhrdinov si zamilujú tieto úžasné zberateľské sady (71026) DC Super Heroes zo série LEGO® minifigúrok.

Vynikajúca zostava hrdinov Deti a dospelí môžu zbierať celý rad starých i nových postáv z rozrastajúceho sa DC vesmíru. Patria medzi ne Aquaman, Batman, Bat-Mite, BUMBLEBEE, Cyborg, Flash, Green Lantern, Metamorph, Mister Miracle, Sinestro, Wonder Woman, Superman, Joker, Huntress, Cheetah ™ a Stargirl™. Vzrušujúce doplnky a kocka umožňujúca vystavenie Každá z týchto starostlivo vyrobených, dôkladne prepracovaných minifigúrok sa dodáva v zapečatenom tajomnom sáčku s jedným alebo viacerými zábavnými doplnkami, zberateľskou brožúrou s informáciami o danej postave a kockou, ktorá vám umožní vystaviť si figúrku v rôznych polohách.

 • Inšpirujte deti týmito cool minifigúrkami k tomu, aby sa hrali na super hrdinov. Skvelý darček pre deti a fanúšikov sveta DC. Hra začína rozbalením vrecka! Zároveň sa jedná o skvelé zberateľské predmety pre fanúšikov všetkých vekových kategórií.
 • Čo vás čaká vo vrecku? Deti môžu objavovať rôznych super hrdinov alebo zbabelcov z DC vesmíru, s ktorými sa doposiaľ nestretli, a pridať si ich do svojej zbierky LEGO® minifigúrok.
 • Tieto úžasné postavy sa skvele hodia pre nezávislé hranie, pri ktorom deti pomáhajú svojim obľúbeným superhrdinom v boji proti zločincom, rozprávajú nové príbehy s pomocou ostatných modelov alebo zbierajú a vystavujú si ďalšie sady.
 • Tieto jedinečné zberateľské superhrdinu z DC vesmíru si určite zamiluje každý fanúšik. Prepracované LEGO® minifigúrky (71026) a ich doplnky ohromia každé dieťa a predstavujú skvelý darček pre chlapcov a dievčatá vo veku od 5 rokov.
 • Malí, ale mocní. Každý z týchto tajomných vrecúšok obsahuje 1 zo 16 minifigúrok superhrdinov z DC vesmíru, vrátane jedného alebo viacerých doplnkov a kocky pre vystavenie. Dokonale prenosné a pripravené na hranie a vystavenie.
 • Hodiny nekonečnej zábavy poháňanej detskou predstavivosťou! Hračky bez batérií deťom pomáhajú zdokonaľovať sa v nezávislom hraní aj v riešení problémov, a navyše im dávajú možnosť neustále prichádzať s vlastnými novými príbehmi.
 • Otvorte vrecko, zostavte minifigúrku a pustite sa do hrania. Vďaka zrozumiteľnému návodu si deti s modelmi poradia raz dva, čo im poskytne radosť zo samostatného stavania super hrdinov a možnosť vychutnať si nekonečnú porciu kreatívnej zábavy.
 • Darujte malým deťom kultové postavičky na hranie alebo vystavenie v podobe zberateľských LEGO® minifigúrok. Tieto zábavné miniatúrne sady ponúkajú otvorené hranie, ktoré deťom pomáha s rozvojom kreativity a predstavivosti.
 • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky tie najvyššie štandardy a kritériá kvality, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké skladanie a rozoberanie.
 • V spoločnosti LEGO Group LEGO kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne štandardy týkajúce sa bezpečnosti a kvality.
 • Figúrky sú ponúkané v originálnych NEnastrihnutých vreckách, s označením každej minifigúrky na zadnej strane vrecka.

Novinka 2020

Vek: 5+

Lego71026

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Minifigurky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: