LEGO® 71022 minifigúrka Harry Potter - Dean Thomas

Kód: LEGO71022-8
€8,50
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Objav kúzlo LEGO® minifigúrok s kolekciou Harry Potter™ a Fantastické zvieratá!

Jedna minifigúrka v sáčku.

Vnes trochu mágie do akejkoľvek LEGO® sady s kolekciou LEGO minifigúrok 71022 Harry Potter™ a Fantastické zvieratá. Súčasťou tejto exkluzívnej limitovanej edície zberateľských postáv, na ktorú sa môžeš tešiť už v auguste 2018, je aj množstvo nových doplnkov a kostýmov. Uži si úplne nové dobrodružstvá z filmu Fantastické zvieratá s Mlokom Scamanderom, Jacobom Kowalskim, Tinou Goldsteinovou, Queenie Goldsteinovou a Credencom Barebonom. Vydaj sa aj do sveta Harryho Pottera s Lenkou Laskorádovou, Nevillom Longbottomom, Cho Changovou, Deanom Thomasom, Lordom Voldemortom, Dobbym, Cedricom Diggorym, Alastorom Moodym, proferosom Kratiknotom, profesorkou Trelawneyovou, Albusom Dumbledorom, Harrym Dumbledorom, Harrym Dumbleom, Harrym Dumbleom habitu, Hermionou Grangerovou v školskom habite, Dracom Malfoyom, Harrym Potterom v pyžame a Percivalom Gravesom! Každá minifigúrka je zabalená v „tajuplnom“ uzavretom sáčku spoločne s jedným alebo viacerými doplnkami, zberateľskou brožúrkou a jedinečným podstavcom.

  • Ku každej zo zberateľských LEGO® minifigúrok z tejto série patrí jeden alebo viac doplnkov, zberateľský letáčik a jedinečný podstavec.
  • Limitovaná edícia 22 LEGO® minifigúrok na hranie a na prehranie vlastných magických príbehov z filmov o Harrym Potterovi a Fantastických zvierat!
  • Obsahuje úplne nové kostýmy a doplnky, na ktoré sa môžeš tešiť už od augusta 2018, vrátane Harryho neviditeľného plášťa, Zlatonky, Voldemortovho hada Naginiho a Mlokovho Hrabáka a kufríka.
  • Spoj minifigúrky z edície Harry Potter™ Fantastické zvieratá s ďalšími LEGO® stavebnicami a uži si nekonečnú porciu zábavy.
  • Bav sa pri vymieňaní minifigúrok so svojimi priateľmi a získaj kompletnú zbierku.

Novinka 2018

Vek: 5+

Lego71022


Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Minifigurky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: